ماهنامه مهر - شماره 36

ماهنامه مهر - شماره 36

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از برگزاری اردو مطالعاتی، برگزاری امتحانات نوبت اول، برگزاری اردو تفریحی اردوگاهی کن و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 38

ماهنامه مهر - شماره 38

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی بر گزاری جشن روز جوان و ولادت حضرت علی اکبر (ع)، برگزاری جلسه شورای دانش آموزی، هندهای دستی دانش آموزان پایه دهم، برگزاری دورهمی شاد دختران مهر، آمون نشانه ویژه پایه دوازدهم و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 37

ماهنامه مهر - شماره 37

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی بر ارائه کارنامه نوبت اول، آزمون نشانه و گزینه دو ویژه پایه دوازدهم، اطلاعیه شروع پیش ثبت نام مجتمع آموزشی مهر و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 35

ماهنامه مهر - شماره 35

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از برگزاری اردو تفریحی پارک چیتگر، جشن روز دانشجو، اردو مطالعاتی، جلسه انجمن اولیا، شب یلدا و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 34

ماهنامه مهر - شماره 34

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از برگزاری اولین جلسه انجمن اولیا، برگزاری اردو مطالعاتی از تاریخ 6 آبان ماه تا 10 آبان ماه تمامی پایه ها، برگزاری آزمون جامع مورخ 12 آبان و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 33

ماهنامه مهر - شماره 33

در این سی و سومین شماره مشاهنامه مهر، گزارشی از عملکرد آموزشی دبیرستان مهر از برگزاری آزمون های جامع، جلسات معارفه مسئول های پایه با اولیا گرامی و .... پرداخته شده است.

ماهنامه مهر  - شماره 31

ماهنامه مهر - شماره 31

در سی و یکمین شماره "ماهنامه مهر" به گزارش عملکرد آموزشی دبیرستان مهر از برگزاری اردوهای تابستانه، اولین آزمون نشانه و کسب مقام دوم ریحانه سادات هاشمی و ... پرداخته شده است.

ماهنامه مهر - شماره 30

ماهنامه مهر - شماره 30

در سی امین شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از برگزاری اولین همایش اولیا دانش‌آموزان ورودی دهم، بزرگداشت روز معلم، اردوی تفریحی، روز دختر و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 29

ماهنامه مهر - شماره 29

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از پایان اردوی مطالعاتی نوروز، برگزاری مراسم افطاری، آغاز پیش ثبت نام سال تحصیلی جدید و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 28

ماهنامه مهر - شماره 28

در بیست و هشتمین شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از برگزاری آزمون‌های صبحانه و ظهرانه، برگزاری آزمون جامع، اردوی مطالعاتی نوروز، ارائه حضوری کارنامه بهمن و اسفند، ارائه بسته آموزشی و هدیه عیدانه و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 27

ماهنامه مهر - شماره 27

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از دانش‌آموزان برتر امتحانات ترم اول، گرامیداشت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر، گرامیداشت دهه فجر، برگزاری نمایشگاه کتاب و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 26

ماهنامه مهر - شماره 26

در بیست و ششمین شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از اردوی مطالعاتی دی ماه، امتحانات پایان ترم اول، برگزاری آزمون جامع و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 25

ماهنامه مهر - شماره 25

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از ارائه کارنامه آبان ماه به صورت حضوری، گرامیداشت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، گرامیداشت روز دانشجو و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 24

ماهنامه مهر - شماره 24

در بیست و چهارمین شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از جشن روز دانش‌آموز، ارائه حضوری کارنامه مهر ماه به اولیا، نفرات برتر آزمون جامع شماره 1، اولین جلسه انجمن اولیا و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 23

ماهنامه مهر - شماره 23

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از آغاز رسمی سال تحصیلی، مراسم روز آتش‌نشان، برگزاری جلسه اولیا و مشاوران، پذیرفته‌شدگان کنکور 1401، برگزاری آزمون جامع پایه یازدهم و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 22

ماهنامه مهر - شماره 22

در بیست و دومین شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از آغاز سال تحصیلی جدید (پایگاه تابستانه)، مشاوره و انتخاب رشته کنکور 1401، افتخارآفرینی ورزشی دختران مهر، برگزاری آزمون جامع تابستان و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 21

ماهنامه مهر - شماره 21

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از ارائه کارنامه پایان سال تحصیلی، تقدیر از دانش‌آموزان نمونه، برگزاری جلسه توجیهی اولیا دانش‌آموزان پایه دوازدهم، آغاز اردوی مطالعاتی دانش‌آموزان پایه دوازدهم جدید و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 20

ماهنامه مهر - شماره 20

در بیستمین شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از برگزاری کلاس‌های جمع‌بندی پایه دوازدهم، آزمون‌های پایان سال تحصیلی، جشن روز دختر، ثبت نام سال تحصیلی جدید و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 19

ماهنامه مهر - شماره 19

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از برگزاری کارگاه‌های دوره و رفع اشکال، اردوی آمادگی دفاعی پایه دهم، اردوی مطالعاتی امتحانات پایان سال همراه با برنامه مطالعاتی، جشن پایان سال و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 18

ماهنامه مهر - شماره 18

در هجدهمین شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از بازگشایی کامل مدرسه، کلاس‌های تشریح دانش‌آموزان تجربی، اردوی مطالعاتی نوروزی (فاز 2 و 3) و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 17

ماهنامه مهر - شماره 17

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از برگزاری اردوی مطالعاتی نوروز همراه با برنامه مطالعاتی، برگزاری کارگاه‌های رفع اشکال، آزمون حضوری گاج و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 16

ماهنامه مهر - شماره 16

در شانزدهمین شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از جشن روز مادر و ولادت حضرت زهرا (س)، یوم الله دهه فجر، گرامی داشت روز پدر و ولادت حضرت علی (ع) و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 15

ماهنامه مهر - شماره 15

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از برگزاری اردوی مطالعاتی، امتحانات پایان ترم اول، دومین جلسه انجمن اولیا و مربیان، آزمون حضوری گاج و ... ارائه شده است.

مهرنامه دی 1400

مهرنامه دی 1400

در این شماره از مهرنامه تمامی فعالیت های دی ماه در قالب مجله الکترونیک برای شما عزیزان گردآوری شده است.

ماهنامه مهر - شماره 14

ماهنامه مهر - شماره 14

در چهاردهمین شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از شرکت در نمایشگاه کتاب، برگزاری جلسه شورای دانش‌آموزی با مدیریت، آزمون حضوری گاج، جشن شب یلدا و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 13

ماهنامه مهر - شماره 13

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان، انتخابات شورای دانش‌آموزی، جشن روز دانش‌آموز، آزمون حضوری گاج و ... ارائه شده است.

مهرنامه آبان ماه 1400

مهرنامه آبان ماه 1400

در این شماره‌ی مهرنامه گزارشی از برگزاری اردوی مهارت، جشن روز دانش آموز ،جلسه انجمن اولیاء و مربیان و ملاقات با اولیاء در قالب نشریه الکترونیک برای شما عزیزان گردآوری شده است.

ماهنامه مهر - شماره 12

ماهنامه مهر - شماره 12

در دوازدهمین شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از مراسم آغاز رسمی سال تحصیلی 1401 - 1400 و برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری، مجازی و تلفیقی، برترین‌های اولین آزمون گاج، جلسه تعامل اولیا با دبیران و ... ارائه شده است.

مهرنامه تابستانه

مهرنامه تابستانه

این شماره مهرنامه با عنوان (مهرنامه تابستانه) مقطع دبستان در تاریخ یکم مهر ماه منتشر شد در این مهرنامه تمامی فعالیت های پایگاه تابستانی سه ماه تابستان در قالب مجله الکترونیک ارائه گردیده است.

ماهنامه مهر - شماره 11

ماهنامه مهر - شماره 11

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از اتمام پایگاه ویژه تابستانه مهر و ارائه کارنامه جامع در پایان دوره، برنامه‌های مطالعاتی فردی و گروهی، رتبه‌های برتر کنکور 1400 و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 10

ماهنامه مهر - شماره 10

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از برگزاری پایگاه ویژه تابستانه مهر به صورت حضوری و مجازی، برنامه‌های مطالعاتی فردی و گروهی، آزمون‌های منظم صبحانه و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 9

ماهنامه مهر - شماره 9

در شماره‌ی نهم "ماهنامه مهر" گزارشی از برگزاری آزمون‌های مجازی پایان، ترم دوم، آغاز ثبت نام سال تحصیلی جدید و روند آن، مراسم توزیع کارنامه و تقدیر از دانش‌آموزان ممتاز و ... ارائه شده است.

مهرنامه اریبهشت و خرداد

مهرنامه اریبهشت و خرداد

هشتمین شماره مهرنامه با عنوان (مهرنامه بهار) مقطع دبستان در تاریخ یکم تیر ماه منتشر شد در این مهرنامه تمامی فعالیت های اریبهشت و خرداد ماه در قالب pdf ارائه گردیده است.

ماهنامه مهر - شماره 8

ماهنامه مهر - شماره 8

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از کلاس‌های آنلاین و آفلاین، تبریک روز معلم، برنامه مطالعاتی امتحانات پایان ترم، قبولی دختران مهر در المپیادهای کشوری و ... ارائه شده است.

ماهنامه اردیبهشت ۱۴۰۰

ماهنامه اردیبهشت ۱۴۰۰

عملکرد اردیبهشت ماه متوسطه اول - سال تحصیلی 1400-1399 خلاصه ای از فعالیت ها و نحوه اجرای برنامه ها، کلاس های متوسطه اول مهر در این فایل قرار دارد.

ماهنامه مهر - شماره 7

ماهنامه مهر - شماره 7

در شماره‌ی هفتم "ماهنامه مهر" گزارشی از اردوی مطالعاتی مجازی نوروز ، هدایای نوروزی دانش‌آموزان، مسابقه سفره هفت سین و ... ارائه شده است.

ماهنامه فروردین ۱۴۰۰

ماهنامه فروردین ۱۴۰۰

عملکرد فروردین ماه متوسطه اول - سال تحصیلی 1400-1399 خلاصه ای از فعالیت ها و نحوه اجرای برنامه ها، کلاس های متوسطه اول مهر در این فایل قرار دارد.

ماهنامه مهر - شماره 6

ماهنامه مهر - شماره 6

در شماره‌ی ششم "ماهنامه مهر" گزارشی از اردوهای مجازی برگزار شده، ارائه کارنامه اسفندماه و برنامه و تکالیف نورزوی، ساخت کلیپ تبریک ولادت حضرت علی (ع) و بزرگداشت مقام پدر، برگزاری سومین جلسه با اولیا دانش‌آموزان پایه دوازدهم و ارائه برنامه فردی اردوی مطالعاتی نوروز و ... پرداخته شده است.

مهرنامه فروردین

مهرنامه فروردین

هفتمین شماره مهرنامه با عنوان (عیدانه) مقطع دبستان در تاریخ یکم فروردین ماه منتشر شد در این مهرنامه تمامی فعالیت های اسفند ماه در قالب pdf ارائه گردیده است

ماهنامه اسفند99

ماهنامه اسفند99

عملکرد اسفند ماه متوسطه اول - سال تحصیلی 1400-1399 خلاصه ای از فعالیت ها و نحوه اجرای برنامه ها، کلاس های متوسطه اول مهر در این فایل قرار دارد.

ماهنامه مهر - شماره 5

ماهنامه مهر - شماره 5

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" به گزارش عملکرد آموزشی بهمن ماه، ارائه کارنامه آزمون‌های ترم اول، ساخت کلیپ تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و بزرگداشت مقام مادر و زن، برگزاری وبینارهای تخصصی مختلف و ... پرداخته شده است.

مهرنامه

مهرنامه

ششمین شماره مهرنامه مقطع دبستان در تاریخ یکم اسفند ماه منتشر شد در این مهرنامه تمامی فعالیت های بهمن ماه در قالب pdf ارائه گردیده است

ماهنامه بهمن 99

ماهنامه بهمن 99

عملکرد بهمن ماه متوسطه اول - سال تحصیلی 1400-1399 خلاصه ای از فعالیت ها و نحوه اجرای برنامه ها، کلاس های متوسطه اول مهر در این فایل قرار دارد.

عملکرد ترم اول متوسطه اول

عملکرد ترم اول متوسطه اول

عملکرد ترم اول متوسطه اول - سال تحصیلی 1400-1399 خلاصه ای از فعالیت ها و نحوه اجرای برنامه ها، کلاس ها و امتحانات متوسطه اول مهر در این فایل قرار دارد.

ماهنامه مهر - شماره 4

ماهنامه مهر - شماره 4

در شماره چهارم "ماهنامه مهر" به گزارش نحوه برگزاری آزمون‌های ترم اول، ارائه برنامه‌های مطالعاتی پیشنهادی برای دانش‌آموزان، برگزاری آزمون‌های تستی منظم صبحانه و شبانه، تبریک تولد دختران پاییزی مهر و ... پرداخته شده است.

مهرنامه بهمن ماه

مهرنامه بهمن ماه

پنجمین شماره مهرنامه مقطع دبستان در تاریخ یکم دی ماه منتشر شد در این مهرنامه تمامی فعالیت های دی ماه در قالب pdf ارائه گردیده است

ماهنامه مهر - شماره 3

ماهنامه مهر - شماره 3

در سومین شماره "ماهنامه مهر" به ویژه برنامه شب یلدا، برگزاری جلسه مجازی آموزش خانواده، برگزاری جلسه تعاملی اولیا و دبیران، گزارش عملکرد آموزشی دبیرستان مهر و ... پرداخته شده است.

مهرنامه ماه دی

مهرنامه ماه دی

چهارمین شماره مهرنامه مقطع دبستان در تاریخ یکم آذر ماه منتشر شد در این مهرنامه تمامی فعالیت های آذر ماه در قالب pdf ارائه گردیده است

ماهنامه مهر - شماره 2

ماهنامه مهر - شماره 2

در این شماره "ماهنامه مهر" به ویژه برنامه روز دانش‌آموز، پیام تبریک دبیران به دانش‌آموزان، برگزاری اولین جلسه اولیا و مربیان، گزارش عملکرد آموزشی دبیرستان مهر و ... پرداخته شده است.

مهرنامه آذر ماه

مهرنامه آذر ماه

سومین شماره مهرنامه مقطع دبستان در تاریخ یکم آذر ماه منتشر شد در این مهرنامه تمامی فعالیت های آبان ماه در قالب pdf ارائه گردیده است

ماهنامه مهر - شماره 1

ماهنامه مهر - شماره 1

در اولین شماره "ماهنامه مهر" به گزارش عملکرد آموزشی دبیرستان مهر از شروع کلاس‌های تابستان تا پایان مهر ماه و ... پرداخته شده است.

مهرنامه آبان ماه

مهرنامه آبان ماه

دومین شماره مهرنامه مقطع دبستان در تاریخ یکم آبان ماه منتشر شد در این مهرنامه تمامی فعالیت های مهر ماه در قالب pdf ارائه گردیده است

مهرنامه مهرماه

مهرنامه مهرماه

اولین شماره مهرنامه مقطع دبستان در تاریخ یکم مهر ماه منتشر شد در این مهرنامه تمامی فعالیت های شهریور ماه در قالب pdf ارائه گردیده است