ماهنامه مهر - شماره 11

ماهنامه مهر - شماره 11

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از اتمام پایگاه ویژه تابستانه مهر و ارائه کارنامه جامع در پایان دوره، برنامه‌های مطالعاتی فردی و گروهی، رتبه‌های برتر کنکور 1400 و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 10

ماهنامه مهر - شماره 10

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از برگزاری پایگاه ویژه تابستانه مهر به صورت حضوری و مجازی، برنامه‌های مطالعاتی فردی و گروهی، آزمون‌های منظم صبحانه و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 9

ماهنامه مهر - شماره 9

در شماره‌ی نهم "ماهنامه مهر" گزارشی از برگزاری آزمون‌های مجازی پایان، ترم دوم، آغاز ثبت نام سال تحصیلی جدید و روند آن، مراسم توزیع کارنامه و تقدیر از دانش‌آموزان ممتاز و ... ارائه شده است.

ماهنامه مهر - شماره 8

ماهنامه مهر - شماره 8

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" گزارشی از کلاس‌های آنلاین و آفلاین، تبریک روز معلم، برنامه مطالعاتی امتحانات پایان ترم، قبولی دختران مهر در المپیادهای کشوری و ... ارائه شده است.

ماهنامه اردیبهشت ۱۴۰۰

ماهنامه اردیبهشت ۱۴۰۰

عملکرد اردیبهشت ماه متوسطه اول - سال تحصیلی 1400-1399 خلاصه ای از فعالیت ها و نحوه اجرای برنامه ها، کلاس های متوسطه اول مهر در این فایل قرار دارد.

ماهنامه مهر - شماره 7

ماهنامه مهر - شماره 7

در شماره‌ی هفتم "ماهنامه مهر" گزارشی از اردوی مطالعاتی مجازی نوروز ، هدایای نوروزی دانش‌آموزان، مسابقه سفره هفت سین و ... ارائه شده است.

ماهنامه فروردین ۱۴۰۰

ماهنامه فروردین ۱۴۰۰

عملکرد فروردین ماه متوسطه اول - سال تحصیلی 1400-1399 خلاصه ای از فعالیت ها و نحوه اجرای برنامه ها، کلاس های متوسطه اول مهر در این فایل قرار دارد.

ماهنامه مهر - شماره 6

ماهنامه مهر - شماره 6

در شماره‌ی ششم "ماهنامه مهر" گزارشی از اردوهای مجازی برگزار شده، ارائه کارنامه اسفندماه و برنامه و تکالیف نورزوی، ساخت کلیپ تبریک ولادت حضرت علی (ع) و بزرگداشت مقام پدر، برگزاری سومین جلسه با اولیا دانش‌آموزان پایه دوازدهم و ارائه برنامه فردی اردوی مطالعاتی نوروز و ... پرداخته شده است.

مهرنامه فروردین

مهرنامه فروردین

هفتمین شماره مهرنامه با عنوان (عیدانه) مقطع دبستان در تاریخ یکم فروردین ماه منتشر شد در این مهرنامه تمامی فعالیت های اسفند ماه در قالب pdf ارائه گردیده است

ماهنامه اسفند99

ماهنامه اسفند99

عملکرد اسفند ماه متوسطه اول - سال تحصیلی 1400-1399 خلاصه ای از فعالیت ها و نحوه اجرای برنامه ها، کلاس های متوسطه اول مهر در این فایل قرار دارد.

ماهنامه مهر - شماره 5

ماهنامه مهر - شماره 5

در این شماره‌ی "ماهنامه مهر" به گزارش عملکرد آموزشی بهمن ماه، ارائه کارنامه آزمون‌های ترم اول، ساخت کلیپ تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و بزرگداشت مقام مادر و زن، برگزاری وبینارهای تخصصی مختلف و ... پرداخته شده است.

مهرنامه

مهرنامه

ششمین شماره مهرنامه مقطع دبستان در تاریخ یکم اسفند ماه منتشر شد در این مهرنامه تمامی فعالیت های بهمن ماه در قالب pdf ارائه گردیده است

ماهنامه بهمن 99

ماهنامه بهمن 99

عملکرد بهمن ماه متوسطه اول - سال تحصیلی 1400-1399 خلاصه ای از فعالیت ها و نحوه اجرای برنامه ها، کلاس های متوسطه اول مهر در این فایل قرار دارد.

عملکرد ترم اول متوسطه اول

عملکرد ترم اول متوسطه اول

عملکرد ترم اول متوسطه اول - سال تحصیلی 1400-1399 خلاصه ای از فعالیت ها و نحوه اجرای برنامه ها، کلاس ها و امتحانات متوسطه اول مهر در این فایل قرار دارد.

ماهنامه مهر - شماره 4

ماهنامه مهر - شماره 4

در شماره چهارم "ماهنامه مهر" به گزارش نحوه برگزاری آزمون‌های ترم اول، ارائه برنامه‌های مطالعاتی پیشنهادی برای دانش‌آموزان، برگزاری آزمون‌های تستی منظم صبحانه و شبانه، تبریک تولد دختران پاییزی مهر و ... پرداخته شده است.

مهرنامه بهمن ماه

مهرنامه بهمن ماه

پنجمین شماره مهرنامه مقطع دبستان در تاریخ یکم دی ماه منتشر شد در این مهرنامه تمامی فعالیت های دی ماه در قالب pdf ارائه گردیده است

ماهنامه مهر - شماره 3

ماهنامه مهر - شماره 3

در سومین شماره "ماهنامه مهر" به ویژه برنامه شب یلدا، برگزاری جلسه مجازی آموزش خانواده، برگزاری جلسه تعاملی اولیا و دبیران، گزارش عملکرد آموزشی دبیرستان مهر و ... پرداخته شده است.

مهرنامه ماه دی

مهرنامه ماه دی

چهارمین شماره مهرنامه مقطع دبستان در تاریخ یکم آذر ماه منتشر شد در این مهرنامه تمامی فعالیت های آذر ماه در قالب pdf ارائه گردیده است

ماهنامه مهر - شماره 2

ماهنامه مهر - شماره 2

در این شماره "ماهنامه مهر" به ویژه برنامه روز دانش‌آموز، پیام تبریک دبیران به دانش‌آموزان، برگزاری اولین جلسه اولیا و مربیان، گزارش عملکرد آموزشی دبیرستان مهر و ... پرداخته شده است.

مهرنامه آذر ماه

مهرنامه آذر ماه

سومین شماره مهرنامه مقطع دبستان در تاریخ یکم آذر ماه منتشر شد در این مهرنامه تمامی فعالیت های آبان ماه در قالب pdf ارائه گردیده است

ماهنامه مهر - شماره 1

ماهنامه مهر - شماره 1

در اولین شماره "ماهنامه مهر" به گزارش عملکرد آموزشی دبیرستان مهر از شروع کلاس‌های تابستان تا پایان مهر ماه و ... پرداخته شده است.

مهرنامه آبان ماه

مهرنامه آبان ماه

دومین شماره مهرنامه مقطع دبستان در تاریخ یکم آبان ماه منتشر شد در این مهرنامه تمامی فعالیت های مهر ماه در قالب pdf ارائه گردیده است

مهرنامه مهرماه

مهرنامه مهرماه

اولین شماره مهرنامه مقطع دبستان در تاریخ یکم مهر ماه منتشر شد در این مهرنامه تمامی فعالیت های شهریور ماه در قالب pdf ارائه گردیده است